Na konci roku 2007  DeVilbiss odstartoval prodej nové pistole GTi Pro s nejprogresivnější stříkací technologií na trhu.

DeVilbiss představil GTi Pro, jež se okamžitě stala absolutní špičkou mezi stříkacími pistolemi.

Nová DeVilbiss GTi Pro vypadá podobně jako její předchůdce GTi, ale každá její komponenta je nová, nebo vylepšená na optimálnější výkon, lepší ergonomiku, a snadnější údržbu a čistění.

Mezi důležité zlepšení patří: Vzduchový ventil pro citlivější ovládaní, Přesné a příjemné nastavení jehly, Rychlá regulace vzduchu, Vylepšený povrch ovládacích šroubů, Snadnější vyjmutí a montáž jehly. Vylepšené držení a rovnováha. Kratší a lehčí tělo pistole. Vylepšená a delší spoušť. Pouze 2,5 otáčky pro upevnění hubice. Snadnější zajištění hubice. Samonastavovací ucpávka jehly, Čep a ventil potažený teflonem, není potřeba přimazávat. Nerezový vstup pro materiál. Utěsnění trysky před závitem, snadnější péče. Rovnoměrný kanál průtoku materiálu, atd.

DeVilbiss GTi pistole jsou zřetelně označeny nápisem Base a Clear a tím usnadňují lakýrníkům identifikaci a předcházejí záměně mezi pistolí vyčleněnou pro aplikaci vodních a rozpouštědlových materiálů.

Pistole může být dodána se třemi hlavicemi. H1 je HVLP hlavice primárně zaměřena na aplikaci metalíz a perletí, zatímco T1 & T2 Trans-Tech hlavice na aplikaci hlavně bezbarvých laků. T1 může být používána pro i aplikaci metalíz a perletí.

DeVilbiss GTi Pro byla především testována v Evropě hlavními výrobci autoopravárenských barev v jejich technických centrech. Pistole byla extrémně dobře přijata a hodnocena jako nejlepší pro aplikaci současných vodou ředitelných barev a konvenčních bezbarvých laků.

Typy:

DeVilbiss Gti Pro T1C 14

DeVilbiss Gti Pro T2C 14

DeVilbiss Gti Pro H1B 13

Ceník

10.580,- bez DPH

akční 7.995,- pro leden a únor