AKCE:

Firma AUTOLAKY.CZ je prodejcem a distributorem kompletního sortimentu výrobků několika lakovacích systémů a úplného vybavení pro autolakovny, autoservisy, a karosárny, rozhodující se pro systém oprav podle vlastních priorit. Přicházíme k Vám s tmely, brusivem, plniči, vrchními laky, bezbarvými laky, leštícími pastami od různých výrobců v odlišné kvalitě a v různých cenových kategoriích, uspořádaných tak, aby si každý přišel na své a současně nabízíme veškeré potřebné nářadí pro autoopravárenství a lakování. Rádi Vám odborně poradíme a zaškolíme Vás ve Vašich podmínkách a to nejen v začátcích, ale též při nespokojenosti s jinými systémy, přičemž jsme schopni Vám míchací zařízení vč. osazení zapůjčit "na zkoušku" a případně pomoci s financováním vašich dalších potřeb.

Hlavní produkty:

  • Dupont - kompletní vysoce kvalitní lakovací systém od největšího výrobce autoopravárenských materiálů pro lakování osobních, nákladních a užitkových vozidel, čítající akrylové nebo vodou ředitelné laky, širokou škálu tmelů, plničů, základových materiálů, klarlaků a souvisejích materiálů. Snadno zvladatelný systém přípravy barev na míchacím zařízení .

  • Dyna a Lesonal - nová cenově dostupná univerzální řada míchaných barev pro osobní automobily, vrchních bezbarvých laků, plničů, správkových polyesterových tmelů. Materiály, vynikající svou vysokou kvalitou, cenovou dostupností, snadnou aplikací a jejich jedinečnou vlastností je univerzální použití.

  • Carsystem - Značka Carsystem je zárukou vysoké kvality a zavádění inovativních produktů pro lakování vozidel i lakování v průmyslu. Profesionální výrobky pro profesionály. Pod značkou Carsystem jsou prodávány pouze produkty odpovídající dnešním požadavkům na kvalitu a poměru výkon-cena. To Vám dává jistotu dosažení optimálních výsledků v každém ohledu!

  • OrangeDOT - nová značka na trhu, se širokým sortimentem lakýrnické chemie a pomůcek.Další produkty:

NOVINKY:


žádné novinky


Dyna - Snížena cena kompletního osazení ( barvy, metalízy, perletě ) z 81.454 na 35.000 bez DPH. Ušetříte tak přes 46.000,-

Carsystem - nový katalog v češtině. Materiály, pomůcky, vybavení autolakoven a další zajímavosti.


KONTAKT:

.Ceníky:


E-mail: info(a)autolaky.cz


Tel: 488 588 833


autolaky.cz

Široká 166/16

460 01 Liberecmapa