DuPont autolaky
Menu

         
 
Barevné emaily
Bezbarvé laky
Plniče
Ceníky
Receptury
Číslo barvy
Míchácí zařízení
Příspěvky

 

 

 

 

 1. Autolaky DuPont jsou materiály špičkové kvality. Jejich ochranné a mechanické vlastnosti jsou vynikající a zaručující dlouhodobou stabilitu všech důležitých vlastností i v agresivních podmínkách městského provozu ( barevnou stálost, stabilita lesku, odolnost proti otěru a úderu ). Standardnost výroby a kvalita produkce DuPont je certifikována dle ISO 9000.
 2. Navržené materiály jsou vesměs dvousložkové, s velmi výhodnými technologickými parametry ( krátké doby pro vytěkání, krátké časy sušení 20 min. při 60 °C vždy s možností volného zasychání i při normální teplotě, dlouhé doby zpracovatelnosti atd.)
 3. Náplň jediné míchací stanice DuPont umožňuje vždy připravit a použít takový druh nátěrové hmoty, který je pro daný typ, nebo část vozidla a způsob jeho provozování nejvýhodnější. A to jak z hlediska požadovaných ochranných a vzhledových vlastností, technologických parametrů, tak i celkové ekonomičnosti.V jediné míchací stanici jsou obsaženy akrylátové i polyuretanové dvousložkové emaily, jedno i dvousložkové metalízy a perletě, bezbarvé laky i jednosložkové emaily a vodouředitelné báze. Vše ve vysokosušinovém i v běžném provedení.Použité vysokosušinové pigmentové koncentráty a bezbarvá pojiva umožní navíc výrazně zredukovat Vaše náklady na skladové zásoby. Obsažené pigmentové koncentráty (73 litrů) vystačí pro namíchaní až 250 litrů vrchních emailů, nebo basecouatů.

 4. Součástí dodávky je i široký sortiment základních barev, plničů, tmelů a pomůcek nezbytných při lakování.
 5. Pro všechny tyto typy emailů je vypracována a jako součást míchací stanice dodávaná kompletní koloristika. Mimo škály standardních barev jsou součástí dodávky i soubory vzorníků barevných odstínů všech světových výrobců osobních i nákladních automobilů. Součástí dodavky jsou i ručně stříkané vzorkovnice s pododstíny ( Profi Box) dodávané zcela zdarma! Jejich aktualizace je prováděna vždy po 2 měsících. Receptury jsou k dispozici v klasických mikrofiších pro prohlížecí zařízení, nebo na CD pro váhu s počítačem.

 6. Při používání navržených postupů lze v běžných lakovnách střední velikosti i bez požadavků na investici splnit všechny platné limity emisí organických látek dle české legislativy

 7. V procesu přípravy, zavedení  a provozního osvojení nátěrových hmot DuPont zajišťujeme bezplatný technický a technologický servis, včetně zaškolení lakýrníků a obsluhy míchací stanice v našich školících střediscích, nebo přímo ve Vašem provozu.

 8. V případě výskytu provozních problémů při lakování ( vzhledové vlastnosti, ekonomičnost, pracnost, atd.) zajišťujeme zdarma přítomnost našich techniků při určení a odstraňování jejich příčin.
 9. Jsme kdykoli připraveni spolupracovat při dalším vylepšovaní procesů Vašich povrchových úprav (návrhy optimálních nátěrových systémů pro daný výrobek a oblast jeho používání, snižování pracnosti, materiálových a režijních nákladů na lakování, zvyšování produkce lakovny, zlepšování vzhledu a kvality povrchové úpravy atd.)

 10. Jsme připravení dodávat Vám současně s nátěrovými hmotami i úplný sortiment materiálů potřebný pro karosářské práce.

 11. Jsme připraveni, Vám, nabídnout a dodávat Vám také vodou ředitelný systém lakování CROMAX. splňující limity VOC

 12. K dalším výhodám systému DuPont patří zejména tzv. ValueShade systém, což je možnost použít optimální odstín podkladu (odstupňován v sedmi stupních od bílé, přes šedou až k černé). Každý odstín vrchního laku má předurčen stupeň udávající odstín podkladu, který v případě použití zajišťuje následující

o       Minimální spotřeba a tím úspora u vrchních laků

o       Větší přesnost odstínu po aplikaci

o       V případě mechanického poškození laku během provozu je efekt minimálně viditelný

 1. Podle našich zkušeností a zpětné vazby od zákazníků víme, že roční úspora při používání materiálů DuPont ve srovnání s ostatními materiály je až 300.000 Kč.

 2. Míchací stanice a její příslušenství Vám bude zapůjčeno zdarma do bezplatného pronájmu po celou dobu odběru autolaků DuPont od naší firmy. Výměnu lze udělat i recipročně za Vámi dosud používané materiály vzájemným zápočtem.

 3. Ceny všech materiálů zahrnují náklady na standardní způsob dopravy objednaných materiálů k odběrateli.